Šokių muzikos super žvaigždės...

Šokių muzikos super žvaigždės įrašų kompanijoje lietuvaičio kūrinys

Prieš savaitę šokių muzikos įrašų kompanija „Toolroom Records“ išleido rinkinį „Ibiza 2013“, į kurį pateko ir Justino Chachlausko, Lietuvoje geriau žinomo kaip Virus J kūrinys „Early Morning“.  Paslėpęs po nauju slapyvardžiu „Sick Drop“ Justinas ir jo partneris James Fennings įrašė šį kūrinį kartu su „house“ muzikos krikštatėviu Marshall Jefferson bei vokaliste Kristina Kurtinaite. „Toolroom Records“ priklauso pasaulinei super žvaigždei Mark Knight, o patekti į jos leidžiamų atlikėjų gretas yra tikras iššukis. Visame pasaulyje žinoma kompanija kruopščiai atrinkinėja ne tik kūrinius, kuriuos išleis, bet ir atlikėjus su kuriais ruošiasi dirbti. Pagrindiniai darbo su muzikos kūrėjais reikalavimai – nepriekaištinga kokybė ir pastovumas, tad tai tik graži pradžia tolimesniam bendradarbiavimui.

Vaizdo klipe – vaizdai iš „KaZantip“ respublikos

Kūrinys šią savaitę buvo pristatytas Lietuvos radijo stotims, o kartu su juo ir vaizdo klipas. Jo kadruose – žymioji „KaZantip respublika“. Justinas jau trečius metu iš eilės Ukrainoje, Krymo pusiasalyje vykstančiame renginyje atstovauja Lietuvą. Praeitais metais šis analogų neturintis festivalis šventė savo dvidešimtąjį gimtadienį, o vaizdo klipe sudėti geriausi prisiminimai iš to kas vyko. Laimė – toks visų ten besiliksminančių žmonių moto.


„Toolroom Records“ – pardavimų viršūnėse

Nuo 2003 metų kai įsikūrė ši įrašų kompanija labai daug kas pasikeitė. Dabar ji žinoma kaip viena iš daugiausiai šokių muzikos kurinių parduodančių firmų pasaulyje – nera savaitės, kad nors viena iš išleistų dainų nebūtų populiariausios interneto parduotuvės „Beatport“ top šimtuke. Įkurėjo Mark Knight autorinė radijo laida girdima net penkiuose žemynuose, specialiai sukurta televizija kiekvieną savaitę žiurima šimtų tūkstančių gerbėjų, „Toolroom Knights“ vieni iš gausiausiai lankomų vakarėlių pasiliksminimų mekoje - Ibicoje, o didžiausiuose pasaulio festivaliuose statomos atskiros scenos atlikėjams grojantiems po „Toolroom“ vėliava. Ne išimtis ir „Ultra Music Festival“, kuris vyksta „Winter Music Conference“ metu saulėtajame Majamyje. Šiai vasarai skirtas rinkinys „Ibiza 2013” – tai kruopščiai atrinkta kompiliacija, atspindi kokybės leidybinės kompanijos keliamus standartus ir įrodymas jog prekinis ženklas vertas visų liaupsinimų.

Vaizdo klipą rasite čia:
https://www.youtube.com/watch?v=OcBMMxbbn5U 
Populiariausios dainos
Groti
"Zodziai"
Papildyti grojaraštį
Groti
"Rudeniniai"
Papildyti grojaraštį
Groti
"Juoko Angelai"
Papildyti grojaraštį
Groti
"Solo otra vez"
Papildyti grojaraštį
Groti
"Gintarai"
Papildyti grojaraštį
 
Populiariausi albumai
"Mes taip gyvenam"
"Maža Širdelė"
"Singlas"
"Labai"
"Geriausios Dainos"
Naujausios dainos
Groti
"Nepatikėjau"
Papildyti grojaraštį
Groti
"Upė mėnulyje"
Papildyti grojaraštį
Groti
"Taisyklės"
Papildyti grojaraštį
Groti
"Laikas"
Papildyti grojaraštį
Groti
"Niekada"
Papildyti grojaraštį
 
Naujausi albumai
"Singlas"
"Singlas"
"10 metų kelyje"
"Švelnesnis Žvėris"